Zprávy z SDH

Previous Next

Sbor dobrovolných hasičů srdečně zve na II. ročník soutěže požárního sportu

O POHÁR STAROSTY OBCE VENDOLÍ

Datum konání: 1. 9. 2018
Prezence: 8:30 - 9:00
Místo konání: Fotbalové hřiště ve Vendolí
Kategorie: Muži
Ženy
Děti
Disciplíny: 1x netradiční štafeta
Požární útok (1x či 2x dle počtu družstev)

Týmy můžete přihlašovat na telefonním čísle: 734 320 756

Občerstvení zajištěno, srdečně zvou pořadatelé.

Previous Next

V sobotu 7.10. se naše jednotka účastnila každoročního cvičení v dálkové dopravě vody, které se uskutečnilo v Opatově v areálu motokrosové trati. Naši hasiči si tak ve spolupráci s ostatními jednotkami z okrsku vyzkoušeli dopravování vody hadicovým vedením na delší vzdálenost za pomoci několika čerpadel.

Náš velitel Luboš Buchta pomohl 18. 10. 2017 při pátrání po pohřešovaném seniorovi z Radiměře poskytnutím důležitých informací, které vedly k nalezení osoby. Naše jednotka přitom nebyla přivolána k zásahu. Písemně mu poděkoval vedoucí svitavského územního odboru Policie ČR pan plk. Mgr. Libor Bauer.

Do dopisu můžete osobně nahlédnout zde.

V sobotu 23. září jsme se zúčastnili prvního Setkání hasičských praporů nejen Pardubického kraje. I přes nepřízeň počasí se na svitavském náměstí sešlo přes 70 praporů. Více z akce můžete shlédnout na videu regionální televize CMS TV.