Hasičský ples

Sbor dobrovolných hasičů ve Vendolí opět srdečně zve všechny příznivce taneční zábavy na tradiční Hasičský ples, který se bude konat 20. ledna 2018 od 20:00 v sále sokolovny ve Vendolí. K tanci i poslechu hraje Melodie Trpín.

Hasičský ples si již řadu let drží prvenství v návštěvnosti společenských akcí ve Vendolí, pravidelně je naplněna celková kapacita Kulturního domu (sokolovny) ve Vendolí. Kromě nezbytné taneční zábavy je pro návštěvníky připraven i doprovodný program s ukázkami tanců amatérských i profesionálních tanečních skupin. Během plesu se mohou návštěvníci také zapojit do bohaté tomboly, jejíž hlavní ceny jsou losovány po půlnoci. Ples je také hlavním zdrojem financí pro každoroční činnost sboru v oblasti požární ochrany a požárního sportu.

Vstupné na ples je 80,- Kč. Místenku lze zakoupit v předprodeji za 90,- Kč, a to 13. ledna 2018 od 9:00 do 13:00 u Hany Pokorné na adrese Vendolí 49. Platnost nevyužitých místenek je omezena do 22:00, poté propadá.

Datum zveřejnění

22. leden 2015